Wyjątkowe miejsce…
 

 

Moja praca wzięła początek z ogromnej pasji i zamiłowania do zdrowia i piękna.

Jestem kosmetologiem, podologiem, ale przede wszystkim pasjonatem!

Już od lat szkolnych byłam predysponowana do wykonywania zawodu medycznego. Pierwszą moją pracą był zawód pielęgniarki chirurgicznej. Wspominam to doświadczenie jako wspaniałe zajęcie, które wiele mnie nauczyło, jednakże czegoś w nim brakowało. Praca z ludźmi, dla zdrowia, estetyki i piękna interesowała mnie bardziej w kierunku kosmetologicznym. Rozpoczęłam więc studia kosmetologiczne, uzupełniając swoją wiedzę poprzez przeróżne seminaria, profesjonale kursy, na studiach z niezwykle interesującej podologii kończąc… Kończąc? Nieeee. Nie mogę powiedzieć tego o sobie, ponieważ nigdy nie spoczywam na laurach. Mimo ogromnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, wciąż swoją wiedzę systematycznie uzupełniam, gonię za nowinkami - dla siebie, dla Was.

Mój gabinet prowadzę już od przeszło 20 -stu lat. Oferuję usługi na bardzo wysokim poziomie, pracuję na najwyższej klasie kosmetykach, dostępnych na polskim rynku firm, m.in. TEOSYAL, ERICSON, ENVIRON, INTRACEUTICALS, FILORGA BABOR ,GEHWOL.

Uwielbiam pracę z podobnie ukierunkowanymi ludźmi, dlatego nasz zespół tworzą osoby tak jak ja: zarażone pasją, wykształcone, chcące zdobywać wciąż wiedzę i doświadczenie, profesjonalnie ukierunkowane do potrzeb Klientów.

Nasza historia to również nasze drogie Klientki i oczywiście Klienci, gdyż nie zapominamy o Panach (!), zarówno Ci, którzy są z nami od początku jak i nowi, równie cenni. Nasze serce przepełnia radość, gdy możemy służyć radą i pomocą w różnych aspektach Waszych oczekiwań.

Zapraszamy do nas serdecznie! Ugościmy Was z wielką przyjemnością, zatem do zobaczenia!

 
DC1_8767.jpg